Anime Croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Croatian forum

Ovo je forum o anime-ima-japanskim crtićima, ako ih volite, regajte se!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Nagrade
Nagrada!

 

 Fresh Pretty Cure

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
PreCure
Anime freak
Anime freak
PreCure


Broj postova : 216
Join date : 22.05.2009

Fresh Pretty Cure Empty
PostajNaslov: Fresh Pretty Cure   Fresh Pretty Cure Emptypet svi 22, 2009 10:17 pm

Priča
Fresh Pretty Cure je naj novija Pretty Cure sezona prva epizoda je prvi put prikazana u Japanu 1. Vlejače 2009. Budući da će ove nedjelju u Japanu prikazati tek 5. epizoda nemamo baš puno informacija. U ovoj sezoni imamo 3 heroine. Love,Miki i Inori one zajedno tvore novi Pretty Cure trio-Fresh Pretty Cure!

--------------------------------------------------------------------------------

Love/Cure Peach
Love Momozono ima 14 godina. Ona je jako živahna i optimistična. Jedna od njezinih naj većih vrlina je to što se ona više brine za sreću drugih ljudi nego za svoju sreću. Ona ne voli učenje i sport ali je veliki fan plesne grupe Trinity. Kad je bila na njhivom koncertu pojavilo se čudovište i ona je odmah dotrčala do svojeg idola Miyuki i spasila joj život u tom trenutku njezin se mobitel pretvorio u Linkrun i ona se transformirala u Cure Peach! Budući da se uspjela sprijateljiti s Miyuki ona ju je naučila plesati i tako će ona kasnije sa svojim prijateljicama osnovati plesni trio.
Miki/Cure Berry
Miki Aono je vrlo dobra u sportu,ona sanja da postane model. Njezini roditelji su rastavljeni i ona živi sa svojom majkom Remi Aono i njihova kuća je ujedno i salon ljepote. U anime-u često možemo vidjeti njezinog brata s njom. Ona je u žurbi da spasi svojeg brata u nevolji zapala u nevolju te je tako i njezin mobitel postao Linkrun i transformirala se u Cure Berry.
Inori/Cure Pine
Inori Yamabuki je velika obožavateljica životinja.Njezin roditelji su veterinari pa bi ona željela ići njihovim stopama. Ona je vrlo mirna i tiha ali pati od manjka sam-pouzdanja zbog čega se pridružila Love-inoj plesnoj grupi. I ona se pomoću Linkruna transformira u Cure Pine.



Fresh Pretty Cure Zoj7kn


Zadnja promjena: PreCure; ned svi 24, 2009 12:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rima
Još gledaš jedne te iste animee
Još gledaš jedne te iste animee
Rima


Broj postova : 108
Join date : 22.05.2009

Fresh Pretty Cure Empty
PostajNaslov: Re: Fresh Pretty Cure   Fresh Pretty Cure Emptypet svi 22, 2009 10:18 pm

Naj mi je Cure Pine i još gledam
[Vrh] Go down
PreCure
Anime freak
Anime freak
PreCure


Broj postova : 216
Join date : 22.05.2009

Fresh Pretty Cure Empty
PostajNaslov: Re: Fresh Pretty Cure   Fresh Pretty Cure Emptypet svi 22, 2009 10:19 pm

Meni je naj Cure Berry!
[Vrh] Go down
Rima
Još gledaš jedne te iste animee
Još gledaš jedne te iste animee
Rima


Broj postova : 108
Join date : 22.05.2009

Fresh Pretty Cure Empty
PostajNaslov: Re: Fresh Pretty Cure   Fresh Pretty Cure Emptypet svi 22, 2009 10:19 pm

Znam lol!
[Vrh] Go down
PreCure
Anime freak
Anime freak
PreCure


Broj postova : 216
Join date : 22.05.2009

Fresh Pretty Cure Empty
PostajNaslov: Re: Fresh Pretty Cure   Fresh Pretty Cure Emptypet svi 22, 2009 10:22 pm

Lol!
[Vrh] Go down
Misuzu
Admin



Broj postova : 152
Join date : 22.05.2009
Age : 27
Lokacija : Air-zrak

Fresh Pretty Cure Empty
PostajNaslov: Re: Fresh Pretty Cure   Fresh Pretty Cure Emptysub svi 23, 2009 9:53 am

Naj mi je Cure Peach
[Vrh] Go down
https://anime-croatia.forumcroatian.com
Katja-chan
Anime freak
Anime freak
Katja-chan


Broj postova : 220
Join date : 22.05.2009
Age : 26
Lokacija : Blizu VŽ-a =)

Fresh Pretty Cure Empty
PostajNaslov: Re: Fresh Pretty Cure   Fresh Pretty Cure Emptysub svi 23, 2009 9:55 am

Cure Pine mi je naj
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
PreCure
Anime freak
Anime freak
PreCure


Broj postova : 216
Join date : 22.05.2009

Fresh Pretty Cure Empty
PostajNaslov: Re: Fresh Pretty Cure   Fresh Pretty Cure Emptyned svi 24, 2009 12:43 pm

evo sad sam podebljala.
[Vrh] Go down
Katja-chan
Anime freak
Anime freak
Katja-chan


Broj postova : 220
Join date : 22.05.2009
Age : 26
Lokacija : Blizu VŽ-a =)

Fresh Pretty Cure Empty
PostajNaslov: Re: Fresh Pretty Cure   Fresh Pretty Cure Emptyned svi 24, 2009 1:18 pm

[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Sponsored content





Fresh Pretty Cure Empty
PostajNaslov: Re: Fresh Pretty Cure   Fresh Pretty Cure Empty

[Vrh] Go down
 
Fresh Pretty Cure
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pretty Cure!!
» Yes! Pretty Cure 5
» Yes! Pretty Cure 5 Go Go
» Pretty Cure Max Heart!!
» PRETTY CURE ALL STARS

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Anime Croatian forum :: PRG :: Pretty Cure-
Forum(o)Bir: