Anime Croatian forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Croatian forum

Ovo je forum o anime-ima-japanskim crtićima, ako ih volite, regajte se!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Nagrade
Nagrada!

 

 www.majinagrafika.com

Go down 
Autor/icaPoruka
Ichigo Momoya
Anime n00b
Anime n00b



Broj postova : 25
Join date : 22.05.2009

www.majinagrafika.com Empty
PostajNaslov: www.majinagrafika.com   www.majinagrafika.com Emptyned svi 31, 2009 7:10 pm

Evo moje grafikice ^^
Tko bi reko?U mercedesu se vozi zeko!Pogodite kaj sve radim!
Evo ovo trebate:
-avatar,potpis,pozadinu,smajli za MSN,dizajn za forum
-šareno ili nešareno
-text,font i boja
-boja pozadine
-linkovi(ili samo 1 a i ne mora biti)
-brush(ako želite)
-blokić,onak ukoso ili normalno,pa može i nekak drugčije sam morate reći

Eto ako nekaj fali dodajte!
Sad mogu i radit onak neku pozadinu ili potpis al evo opisa:
ono jedna slika na jednoj strani a na drugoj strani ista ta slika samo rotatirana i okolo puno malih sličica od tog lika
ILI
Onak kak sam Valentini na winx cro napravila sa onim gradientom pozadinu ono bijelo pa dalje sve tamnije i tamnije i na kraju ljubičasto ili koja boja već
ILI
mogu bojati slike ali neki dio popunjen patternom ili gradientom

A mogu i raditi patterne samo recite kakve pa ću ih koristit za grafiku ali morate reći da li hoćete pattern ili ne!

A možete mi dat animaciju pa kažete što na njoj da promijenim npr. da ispunim recimo Bloom s patternom ili gradientom,da dodam brush,jedan frame obojam jednom bojom drugi drugom bojom i tkao svaki frame al s drukčijim bojama pa na kraju kad napravim animaciju od tih frameova ispadne rainbow tako nešto
[Vrh] Go down
 
www.majinagrafika.com
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Anime Croatian forum :: Zabava :: Avatari,potpisi i ostala grafika-
Forum(o)Bir: